O firmie

Od blisko 20 lat jesteśmy liderem w wykonywaniu wysokiej jakości konstrukcji stalowych i elementów o dużej skali trudności technologicznej.

O naszej sile i wydajności świadczy przede wszystkim doświadczony i wysoko wykwalifikowany zespół ponad 40 osób, który wykonuje swoją pracę na zaawansowanych technologicznie maszynach sterowanych numerycznie. Wysoką sprawność zapewnia również specjalistyczny system ERP, który został stworzony i dostosowany specjalnie do profilu produkcyjnego naszej firmy. Konstruktorzy, technolodzy, kontrolerzy jakości i logistycy dbają o każdy projekt praktycznie od jego koncepcji, poprzez opracowanie projektu i jego dostosowanie do możliwości produkcyjnych posiadanego przez nas sprzętu, na zapewnieniu stałych dostaw materiałów kończąc. Drugi etap projektu, obejmuje część wykonawcza, realizowana przez operatorów maszyn CNC, spawaczy i ślusarzy, którzy z precyzją szwajcarskich zegarków dbają o to, by każdy realizowany przez nas projekt był zawsze najwyższej jakości. 

Realizowanie zaawansowanych technologicznie projektów nie byłoby możliwe, gdybyśmy nie mieli dobrze wyposażonego parku maszyn. Znajdują się w nim m.in. laser światłowodowy, prasy krawędziowe, frezarki CNC, centra obróbcze CNC, tokarki sterowane numerycznie. Nieustannie inwestujemy w rozwój i unowocześnianie parku maszynowego, dzięki czemu możemy optymalizować proces produkcji w celu osiągnięcia najwyższej możliwej wydajności.

W projektowaniu wykorzystujemy najnowocześniejsze informatyczne systemy wspomagające ten proces - Inventor, Solid Edge 20 oraz AutoCad.

Posiadamy izbę pomiarową wyposażoną w wysokiej jakości urządzenia pomiarowe.

Zarządzanie

Przedsiębiorstwo zarządzane jest przy pomocy zintegrowanego systemu informatycznego ISO Plan. Dzięki temu spełniamy wszystkie wymagania Zakładowej Kontroli Produkcji wg EN 1090 i ISO 3834-2.

Najwyższa jakość

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży oraz ciągłemu inwestowaniu w nowoczesne technologie, zapewniamy naszym Klientom najwyższej jakości usługi. To właśnie dzięki temu, od lat współpracyjemy z polskimi i zagranicznymi Partnerami, dostarczając im rozwiązania technologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Współpracujący z nami Parnerzy doceniają naszą pracę. Świadczy o tym m.in. "Dyplom Uznania z okazji Dnia Dostawcy - Philips", a także liczne rekomendacje i referencje od dotychczasowych klientów, wśród których na szczególną uwagę zasługują:

  • Philips Lighting Poland
  • Winkowski Engineering
  • Qubiqa, oraz kilka firm duńskich

Posiadamy status preferowanego dostawcy Philips Lighting Poland.