Oferta

Spawanie

Zespół wykwalifikowanych spawaczy pracuje przez 2 zmiany na 10 stanowiskach realizując projekty o bardzo wysokim stopniu trudności zachowując najwyższą jakość.

Zobacz więcej »

Obróbka skrawaniem CNC

Zajmujemy się szeroko pojętą obróbką metali i nie tylko, zajmujemy się także obróbką stali kwasoodpornej, metali kolorowych, żeliwa oraz tworzyw sztucznych.

Zobacz więcej »

Montage

Oferujemy profesjonalne rozwiązania z zakresu montażu, modernizacji zarówno prostych konstrukcji jak i całych linii technologicznych, gniazd produkcyjnych, maszyn i urządzeń przemysłowych.

Zobacz więcej »

Gięcie CNC

Posiadane przez nas maszyny zapewniają precyzyjny kąt gięcia już od pierwszego elementu. Gwarantują bardzo wysoką precyzję i powtarzalność wykonywanych operacji gięcia.

Zobacz więcej »

Projektowanie

Nasza firma posiada wysoce rozwinięty dział konstrukcyjny. Szczycimy się tym, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Pracujemy nieustannie, by zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Zobacz więcej »

Walcowanie

Zapewniamy najwyższą jakość usług obróbki plastycznej, wykonywanych przy zastosowaniu nowoczesnych maszyn sterowanych CNC. Jesteśmy w stanie uzyskać nawet najbardziej skomplikowane kształty.

Zobacz więcej »

Malowanie

Większość realizowanych przez nas projektów poddawana jest obróbce powierzchni oraz posiadamy własną malarnię. Konstrukcje wielkogabarytowe malujemy w kooperacji.

Zobacz więcej »

Cięcie laserem

Oferujemy Państwu nasze usługi cięcia laserem blach na nowoczesnej maszynie światłowodowej. 
Z jej wykorzystaniem zapewniamy precyzyjne wycinanie skomplikowanych kształtów, jednocześnie uzyskując wysoką jakość.

Zobacz więcej »